Webpay (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Transaction date
pt: Data da transação

en: Value
pt: Valor

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Logs
pt: Registros do sistema

en: Error
pt: Erro

en: Basic Settings
pt: Configurações Básicas

en: Host
pt: Servidor

en: Card Number
pt: Número do cartão

en: System
pt: Sistema

en: Anonymous
pt: Anônimo

en: Order
pt: Pedido

en: Close
pt: Fechar

en: Production
pt: Produção

en: Products
pt: Produtos

en: Credit
pt: Crédito

en: Sales
pt: Vendas

en: Parameter
pt: Parâmetro

en: click here
pt: clique aqui

en: Debit
pt: Débito
