Webpay (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Transaction date
ru: Дата транзакции

en: Value
ru: Значение

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Currency
ru: Валюта

en: Logs
ru: Системные журналы

en: Error
ru: Ошибка

en: Basic Settings
ru: Основные настройки

en: Host
ru: Хост

en: Card Number
ru: Номер карты

en: System
ru: Система

en: Anonymous
ru: Гость

en: Order
ru: Порядок

en: Close
ru: Закрыть

en: Transaction approved
ru: Операция одобрена

en: Products
ru: Товары

en: Credit
ru: Кредит

en: Payment Type
ru: Тип платежа

en: Sales
ru: Продажи

en: Parameter
ru: Параметр

en: click here
ru: нажмите здесь

en: Debit
ru: Дебет
