Webpay (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Transaction date
sk: Dátum transakcie

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Currency
sk: Mena

en: Logs
sk: Záznamy

en: Error
sk: Chyba

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Card Number
sk: Číslo Karty

en: System
sk: Systém

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Order
sk: Poradie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Production
sk: Produkcia

en: Transaction approved
sk: Transakcia schválená

en: Products
sk: Produkty

en: Credit
sk: Kredit

en: Sales
sk: Predaj
