Webpay (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Error
sq: Gabim

en: System
sq: Sistemi

en: Anonymous
sq: Anonim
