Webpay (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Transaction date
ug: سودا ۋاقتى

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Error
ug: خاتالىق

en: System
ug: سېستىما

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Close
ug: يېپىش
