Webpay (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Currency
ur: کرنسی

en: Error
ur: خرابی

en: Anonymous
ur: گمنام
