Webpay (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Error
az: Səhv

en: System
az: Sistem

en: Anonymous
az: Anonim

en: Close
az: Bağlı

en: Parameter
az: Parametr
