Webpay (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Transaction date
cs: Datum transakce

en: Value
cs: Hodnota

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Currency
cs: Měna

en: Logs
cs: Logy

en: Error
cs: Chyba

en: Host
cs: Hostitel

en: Card Number
cs: Číslo karty

en: System
cs: Systém

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Close
cs: Zavřít

en: Production
cs: Výroba

en: Products
cs: Produkty

en: Parameter
cs: Parametr
