Webpay (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Transaction date
fr: Date de la transaction

en: Value
fr: Valeur

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Currency
fr: Devise

en: Logs
fr: Journaux

en: Error
fr: Erreur

en: Basic Settings
fr: Paramètres de base

en: Host
fr: Hôte

en: Card Number
fr: Numéro de la carte

en: System
fr: Système

en: Customer Name
fr: Nom de client

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Order
fr: Ordre

en: Close
fr: Fermer

en: Transaction approved
fr: Transaction approuvée

en: Products
fr: Produits

en: Credit
fr: Crédit

en: Sales
fr: Ventes

en: Parameter
fr: Paramètre

en: click here
fr: cliquez ici
