Webpay (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Transaction date
hi: लेन - देन की तारीख

en: Value
hi: मान

en: Description
hi: उल्लेख

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Logs
hi: लॉग

en: Error
hi: त्रुटि

en: Host
hi: होस्ट

en: System
hi: प्रणाली

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Order
hi: क्रम

en: Close
hi: बंद करे
