Webpay (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Transaction date
lt: Operacijos data

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Currency
lt: Valiuta

en: Logs
lt: Logai

en: Error
lt: Klaida

en: Basic Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Host
lt: Serveris

en: Card Number
lt: Kortelės numeris

en: System
lt: Sistema

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Order
lt: Tvarka

en: Close
lt: Uždaryti

en: Production
lt: Produkcija

en: Products
lt: Prekės
