Webpay (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Transaction date
pl: Data transakcji

en: Value
pl: Wartość

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Currency
pl: Waluta

en: Logs
pl: Dzienniki

en: Error
pl: Błąd

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Order
pl: Kolejność

en: Close
pl: Zamknij

en: Production
pl: Produkcja

en: Transaction approved
pl: Zmiana liczby punktów została zatwierdzona.

en: Products
pl: Produkty

en: Payment Type
pl: Typ płatności

en: Sales
pl: Obroty

en: Parameter
pl: Parametr

en: click here
pl: kliknij tu
