Webpay (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Logs
te: చిట్టాలు

en: Error
te: సమస్య

en: System
te: వ్యవస్థ

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Order
te: క్రమం

en: Close
te: మూసివేయి
