Webpay (7.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Created
az: Yaradıldı
