Webpay (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
