Webpay (7.x-2.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Test
os: Тест

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
