Webpay (7.x-2.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Created
fil: Inilikha

en: Operation
fil: Pagpapatakbo
