Webpay (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Transaction date
hr: Datum transakcije

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Created
hr: Stvoreno

en: Amount
hr: Iznos

en: Order
hr: Redoslijed

en: Operation
hr: Operacija

en: Products
hr: Proizvodi

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka
