Webpay (7.x-2.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Order
ku: ڕیز

en: Operation
ku: کردار

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
