Webpay (7.x-2.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Order
ps: اوډون
