Webpay (7.x-2.1) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Transaction date
pt: Data da transacção

en: Edit
pt: Editar

en: Test
pt: Testar

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Default
pt: Por defeito

en: Created
pt: Criado

en: Card Number
pt: Número do Cartão

en: Amount
pt: Quantia

en: Order
pt: Ordem

en: Operation
pt: Operação

en: Production
pt: Produção

en: Products
pt: Produtos

en: Credit
pt: Crédito

en: Environment
pt: Ambiente

en: Return
pt: Retornar

en: Debug
pt: Depuração

en: Public key
pt: Chave pública

en: Private key
pt: Chave privada

en: Payment type
pt: Tipo de pagamento
