Webpay (7.x-2.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Created
sq: Krijuar

en: Operation
sq: Veprimi
