Webpay (7.x-2.2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Created
eo: Kreita

en: Order
eo: Ordo

en: Operation
eo: Operacio
