Webpay (7.x-2.2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Transaction date
eu: Transakzio data

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Created
eu: Sortua

en: Order
eu: Ordena

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Debug
eu: Araztu
