Webpay (7.x-2.2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Created
sr: Направљено

en: Order
sr: Редослед
