Webpay (7.x-2.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Created
hy: Ստեղծվել է
