Webpay (7.x-2.3) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ

en: Return
kn: ಹಿಂದಿರುಗು

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ
