Webpay (7.x-2.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း
