Webpay (7.x-2.3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Transaction date
kk: Операцияның датасы

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Test
kk: Тест

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Created
kk: Құрылған

en: Operation
kk: Операция
