Webpay (7.x-2.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ
