Webpay (7.x-3.0-beta1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Transaction date
gu: લેવડ-દેવડ તારીખ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Operation
gu: કાર્યો
