Webpay (7.x-3.0-beta1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Order
km: លំដាប់

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
