Webpay (7.x-3.0-beta1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Order
bn: ক্রম

en: Debug
bn: ডিবাগ
