Webpay (7.x-3.0-beta1) - en to no translation catalogue (17 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Transaction date
no: Transaksjonsdato

en: Edit
no: Rediger

en: Settings
no: Innstillinger

en: Save
no: Lagre

en: Default
no: Standard

en: Created
no: Opprettet

en: Card Number
no: Kortnummer

en: Amount
no: Beløp

en: Order
no: Rekkefølge

en: Operation
no: Handling

en: Production
no: Produksjon

en: Products
no: Produkter

en: Credit
no: Kreditt

en: Debug
no: Feilsøk

en: click here
no: klikk her

en: PHP JSON extension
no: PHP JSON utvidelse
