WebPurify (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Subject
bn: বিষয়

en: Description
bn: বিবরণ

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Name
bn: নাম

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
