WebPurify (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Subject
es: Asunto

en: Description
es: Descripción

en: Comments
es: Comentarios

en: Name
es: Nombre

en: Nodes
es: Nodos

en: Terms
es: Términos

en: Users
es: Usuarios

en: Do nothing
es: No hacer nada

en: API Keys
es: Claves de API
