WebPurify (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Name
et: Nimi

en: Nodes
et: Postitused

en: Terms
et: Terminid

en: Users
et: Kasutajad

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi
