WebPurify (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Name
eu: Izena

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Terms
eu: Terminoak

en: Users
eu: Erabiltzaileak
