WebPurify (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Comments
he: תגובות

en: Name
he: שם

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Terms
he: מונחים

en: Users
he: חברי האתר
