WebPurify (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Name
hy: Անուն
