WebPurify (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Username
ja: ユーザー名

en: Subject
ja: 件名

en: Description
ja: 説明

en: Comments
ja: コメント

en: Name
ja: 名前

en: Nodes
ja: ノード

en: Terms
ja: ターム

en: Users
ja: ユーザー

en: Do nothing
ja: 何もしない
