WebPurify (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ
