WebPurify (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Description
ku: دەربارە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Name
ku: ناو

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Users
ku: بەکارهێنەران
