WebPurify (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Name
mn: Нэр

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
