WebPurify (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Subject
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Comments
pl: Komentarze

en: Name
pl: Nazwa

en: Nodes
pl: Węzły

en: Terms
pl: Terminy

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Do nothing
pl: Nie nie rób

en: API Keys
pl: Klucze API
