WebPurify (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Subject
ru: Тема

en: Description
ru: Описание

en: Comments
ru: Комментарии

en: Name
ru: Название

en: Nodes
ru: Материалы

en: Terms
ru: Термины

en: Users
ru: Пользователи

en: Do nothing
ru: Ничего не делать

en: API Keys
ru: Ключи API
