WebPurify (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Username
sv: Användarnamn

en: Subject
sv: Ämne

en: Description
sv: Beskrivning

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Name
sv: Namn

en: Nodes
sv: Noder

en: Terms
sv: Termer

en: Users
sv: Användare

en: Do nothing
sv: Gör ingenting
