WebPurify (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Subject
te: విషయం

en: Description
te: వివరణ

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Name
te: పేరు

en: Users
te: వాడుకరులు
