WebPurify (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Subject
ro: Subiect

en: Description
ro: Descriere

en: Comments
ro: Comentarii

en: Name
ro: Nume

en: Nodes
ro: Noduri

en: Users
ro: Utilizatori

en: Developer Key
ro: Cheia dezvoltatorului
