WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: more
af: meer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Save
af: Stoor

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Send
af: Stuur

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
